projektpraca.eu

Specjalista ds. sprzedaży / Konsultant językowy

Angloville Sp. z o.o.
  • Dodano: 23 września 2024
  • Ważna do: 31 października 2024
30
2024-09-23 2024-10-31

Opis stanowiska pracy

Umowa: UoP

Widełki płacowe: 5 000- 20 000 zł brutto/ podstawa+ premia miesięczna

Praca stacjonarna: Kielce

Praca zmianowa w godzinach: 9:00-20:00

Masz dość, dzwonienia do klientów, którzy nie są zainteresowani Twoją ofertą?

A może, sam ich musisz wyszukiwać?

My, codziennie zapewnimy Ci ciepłą bazę klientów, którzy sami zgłosili prośbę o kontakt z Naszym konsultantem.

Zaciekawiony?

Czytaj dalej :)

Kilka słów o Nas...

  • Angloville należymy do grupy podmiotów będących liderem rynku edukacji językowej w Polsce i Europie Centralnej oraz jest jednym z największych w Europie organizatorów wyjazdowych kursów języka angielskiego.

  • Wraz z siostrzaną firmą znajdujemy się w grupie 50 najszybciej rosnących firm w Europie wg. Financial Times 2022.

  • Dzięki Naszej innowacyjnej metodzie, zmieniamy to, jak świat uczy się języków obcych.

  • Uczy się z nami już ponad 30 000 osób rocznie (offline i online) a Naszymi klientami są m.in. firmy Fortune 500, łącznie z osobami z pierwszych stron gazet, a także tysiące wspaniałych osób indywidualnych.

  • Angloville oraz Nasza formuła nauki, została doceniona nie tylko przez Naszych klientów ale również przez media. Pisano o Nas m.in:  Forbes, the Lonely Planet, Gazeta.pl , Puls Biznesu, Money.pl, inne.

  • Działamy na 8 rynkach europejskich oraz posiadamy swoje biura w Azji i RPA.

  • W Naszym zespole znajduje się ponad 10 narodowości z całego świata.

Dołącz do najbardziej międzynarodowej firmy w Kielcach!

 Jeżeli:

  • Chcesz dużo zarabiać, nawet 20 000 zł brutto miesięcznie
  • Jesteś osobą zaangażowaną oraz zmotywowaną na osiąganie celów
  • Twoje wyniki dodają Ci siły i motywacji do dalszego działania
  • Jesteś otwarty w kontaktach interpersonalnych oraz masz umiejętność budowania wielopłaszczyznowych relacji z klientem
  • Potrafisz efektywnie realizować powierzone Ci projekty
  • Chcesz pracować w międzynarodowym środowisku
  • Szukasz stabilnego zatrudnienia na cały etat
  • Chcesz pracować w przyjaznym środowisku wśród młodych ludzi

To Angloville jest miejscem dla Ciebie!

Czym będziesz się zajmować:

  • Będziesz odpowiedzialny/a za telefoniczne przeprowadzanie procesów sprzedażowych
  • Tworzenie i przedstawianie ofert
  • Kontakt oraz budowanie długoterminowych relacji z klientami
  • Obsługa narzędzi sprzedażowych

Czego od Ciebie oczekujemy:

  •     Świetne zdolności komunikacyjne
  •     Otwartość na nowe wyzwanie
  •     Samozaparcie w realizowaniu oraz osiąganiu celów
  •     Doświadczenie w sprzedaży

Korzyści pracy w Angloville:

  • Stabilność zatrudnienia- Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny miesięczny system prowizyjny
  • Wynagrodzenie w przedziale od 5 000 - 20 000 zł  brutto, w zależności od Twojego zaangażowania
  • Szkolenie wdrażające
  • Gotowa baza Klientów do kontaktu
  • Laptop i telefon służbowy
  • Pakiet Benefitów m.in. prywatną opiekę medyczną, współfinansowanie karty Multisport,
  • Praca w centrum Kielc z łatwym dojazdem
  • Comiesięczne spotkania integracyjne
  • Nieszablonowe podejście do pracy- Twój głos zawsze ma znaczenie!
  • Możliwość pracy w międzynarodowym otoczeniu
  • Zniżki na usługi platformy językowej

Jeśli jesteś pewny/(a), że to wyzwanie właśnie dla Ciebie, wyślij swoje CV na adres rekrutacja@angloville.pl  dołączając klauzulę

Adres e-mail

rekrutacja@angloville.com