projektpraca.eu

Stażysta / praktykant w dziale SEO - dukatex.pl

dukatex.pl - agencja interaktywna
  • Dodano: 26 stycznia 2016
  • Ważna do: 30 kwietnia 2016

Opis stanowiska pracy

SZUKAMY STAŻYSTÓW. Agencja internetowa Dukatex.pl poszukuje stażystów do działu SEO. Szukamy osób, które chcą poznać praktyczną stronę działań z zakresu e-marketingu i jednocześnie wesprzeć pracowników przy realizacji projektów dla klientów. W zakresie obowiązków stażysty będzie: - optymalizacja stron internetowych pod kątem pozycjonowania - analizowanie profilu linków - Pomoc w obsłudze kampanii pozycjonowania dla naszych klientów - przeprowadzanie audytów SEO - aktywne budowanie backlinków - modyfikacja stron www - dokładny zakres obowiązków będzie ustalany indywidualnie z każdą przyjętą osobą po zapoznaniu się z CV, z naciskiem na rozwój jej głównych umiejętności Oferujemy: - możliwość zdobycia doświadczenia i rozwijania umiejętności przy projektach IT oraz kampaniach marketingowych - profesjonalne oraz rzetelne referencje wraz z listą wykonanych zadań oraz projektów - możliwość dłuższej współpracy W przyszłości jeśli nasza współpraca będzie się dobrze układała możliwość zatrudnienia na cały etat. Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego z uwzględnieniem nazwy stanowiska.

Wymagania

Wymagania: - zainteresowanie tematyką marketingu internetowego - kreatywność - entuzjazm i chęć do pracy - poczucie humoru i pozytywne nastawienie do ludzi - umiejętność analizy i wyciągania wniosków