projektpraca.eu

Pracownik biurowy

Heros
  • Dodano: 07 maja 2024
  • Ważna do: 21 maja 2024

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros prowadzi rekrutację na szkolenie pn. "Pracownik biurowy z obsługą programu MS Excel".

Po szkoleniu oferujemy możliwość odbycia 3-miesięcznego stażu zawodowego oraz pomoc w uzyskaniu zatrudnienia.

Zapewniamy:

  • bezpłatne szkolenie w zakresie pracy biurowej,
  • stypendium szkoleniowe w wysokości 1714,72 zł,
  • materiały szkoleniowe,
  • możliwość odbycia 3 miesięcznego stażu zawodowego – 2294 zł/mies.

Dodatkowo oferujemy wsparcie m.in. doradcy zawodowego, prawnika, pośrednika pracy, wsparcie w uzyskaniu i utrzymaniu zatrudnienia, możliwość realizacji innych szkoleń oraz staży zawodowych.

Oferta jest współfinansowana ze środków PFRON w ramach projektu pn.,"Kurs na niezależność II" więc nie ponosisz żadnych kosztów udziału w projekcie.

Jeśli interesuje Cię inny kierunek rozwoju - zgłoś się! Możemy pomóc Ci w realizacji Twoich planów zawodowych

Zachęcam do wysyłania cv na adres:

anna.bartosz@fundacjaheros.org  w tytule proszę wpisać "Pracownik biurowy z obsługą programu MS Excel"

Kontakt: 539 309 781795 200 402, 886781680

Fundacja Heros, ul. Wesoła 51, Kielce.

Wymagania

Zapraszamy osoby spełniające wszystkie poniższe wymagania:

  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • pozostawanie bez zatrudnienia
  • zamieszkiwanie na terenie województwa świętokrzyskiego
  • będące w wieku aktywności zawodowej