projektpraca.eu

Specjalista ds. marketingu

Fundacja Heros
  • Dodano: 27 maja 2024
  • Ważna do: 19 lipca 2024
204
2024-05-27 2024-07-19

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros, aktywizująca zawodowo osoby z niepełnosprawnością, dla swojego Klienta prowadzi rekrutacje na stanowisko Specjalista ds. marketingu.

Miejsce pracy: Kielce
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, pon-piątek, 8 - 16
Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji, wysyłanie poczty
  • nadzorowanie dokumentacji przetargowej
  • umawianie spotkań
  • działania marketingowe

Wymagania

Oferta w ramach projektu współfinansowanego ze środków PFRON.

Aby wziąć udział w rekrutacji należy spełniać następujące wymagania:

  • posiadać orzeczenie o niepełnosprawności
  • być w wieku aktywności zawodowej
  • w momencie zapisu do Fundacji być osobą bez zatrudnienia
  • zamieszkiwać woj. świętokrzyskie

Ponadto wymagamy:

  • bardzo dobrej obsługi komputera
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • mile widziane wykształcenie wyższe lub średnie
  • zdolności interpersonalne, komunikatywność.

Prosimy o przesłanie cv na adres: magda.tomczak@fundacjaheros.org

Kontakt 539 309 781.

ul. Wesoła 51/531
Kielce.

Kontakt z pracodawcą

539309781

Adres e-mail

magda.tomczak@fundacjaheros.org