projektpraca.eu

Pracownik biurowy w kancelarii notarialnej

FFM
  • Dodano: 24 lipca 2024
  • Ważna do: 07 sierpnia 2024

Opis stanowiska pracy

Miejsce Stażu- Kielce

Opis:

  • odbieranie telefonów, maili, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji,
  • obsługa oraz archiwizacja dokumentacji,
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji,
  • praca z dokumentacją- kopiowanie, skanowanie
  • pomoc w sporządzaniu pism,
  • wsparcie pracowników Kancelarii,
  • realizacja zadań zleconych przez współpracowników.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe (prawo, administracja) bądź w  trakcie studiów,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i programu MS Office,
  • komunikatywność i zaangażowanie,
  • wysoka kultura osobista,
  • dokładność,
  • aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (WARUNEK KONIECZNY),
  • status osoby biernej zawodowo.

Oferujemy:

  • Umowę stażową,
  • Stypendium stażowe comiesięczne,
  • Po stażu możliwość stałego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w systemie jednozmianowym pon-pt 9-16,
  • Wsparcie opiekuna stażysty,
  • Wsparcie trenera pracy

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania cv na adres mailowy : kielce@ffm.pl bądź za pośrednictwem portalu.

Kontakt :

739 976 571

kielce@ffm.pl

w tytule wiadomości proszę wpisać: Pracownik biurowy w kancelarii notarialnej

*Oferta realizowana jest w ramach projektów współfinansowanych ze środków PFRON, wymagane jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności.