projektpraca.eu

Pracownik sekretariatu szkoły

AZ FFM
  • Dodano: 05 września 2024
  • Ważna do: 19 września 2024
916
2024-09-05 2024-09-19

Opis stanowiska pracy

PRACOWNIK SEKRETARIATU
Miejsce pracy: Kielce

Opis:
-Bieżąca obsługa sekretariatu,
-Obsługa korespondencji elektronicznej i tradycyjnej,
-Archiwizacja i nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
-Archiwizacja dokumentacji uczniów i słuchaczy,
-Udzielanie informacji interesantom o ofertach szkoleniowych i edukacyjnych,
-Obsługa telefoniczna i bezpośrednia interesantów.
-Prowadzenie dokumentacji szkolnej (ksiąg uczniów,
-Umawianie spotkań i prowadzenie terminarza,
-Sporządzanie dokumentacji i pism, Kserowanie

Wymagania

Wymagania:
-Wykształcenie min. średnie
-Znajomość pakietu MS Office
-Odpowiedzialność, terminowość, skrupulatność,
-Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (WARUNEK KONIECZNY)
-Osoby bierne zawodowo

Oferujemy:
-|Wdrożenie stanowiskowe w oparciu o 3-miesięczny płatny staż zawodowy  z możliwością zatrudnienia po zakończeniu,
-Stypendium stażowe wypłacane do miesiąc.
- Ubezpieczenie,
- Zwrot kosztów dojazdu.
*Oferta realizowana jest w ramach projektów współfinansowanych ze środków PFRON, wymagane jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności.

Kontakt z pracodawcą

534 036 447

Adres e-mail

kielce@ffm.pl