projektpraca.eu

Młodszy specjalista ds. sprzedaży - płatny staż zawodowy

Fundacja Heros
  • Dodano: 26 października 2020
  • Ważna do: 31 grudnia 2020

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros, działająca na rzecz osób niepełnosprawnych, prowadzi rekrutację na 3 - miesięczny, płatny staż zawodowy, stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży. Lokalizacja firmy: Kielce, centrum. Możliwość pracy zdalnej.

Firma zajmuje się projektowaniem stron internetowych, witryn, sklepów internetowych, projektami graficznymi, reklamą.

Obowiązki:

  • obsługa klientów
  • pozyskiwanie klientów i sprzedaż usług firmy
  • realizacja określonych celów

Oferujemy:

  • wypłacamy stypendium stażowe
  • zwracamy koszty dojazdu na staż
  • możliwość poszerzenia swojego doświadczenia
  • wsparcie doradców zawodowych

Wymagania

Oferta dla osób:

  • z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności
  • bez zatrudnienia
  • z woj. świętokrzyskiego
  • komunikatywnych, otwartych,
  • bardzo dobrze obsługujących komputer

Osoby zainteresowane i spełniające wszystkie wymagania, prosimy o wysyłanie CV na adres: magda.fundacjaheros@gmail.com