projektpraca.eu

Junior - Web Developer

WEBTEC SP. Z O.O.
  • Dodano: 15 maja 2019
  • Ważna do: 15 czerwca 2019
167
2019-05-15 2019-06-15

Opis stanowiska pracy

Osoba na wskazanym stanowisku odpowiedzialna będzie za aktualizowanie stron i sklepów oraz instalację prostych stron na silniku WordPress.

Wymagania

Wymagania:

  • dobra znajomość HTML i CSS
  • podstawowa znajomość Java Script oraz bibliotek np. jQuery
  • mile widziana podstawowa znajomość PHP
  • podstawowa znajomość systemu WordPress
  • podstawowa znajomość Adobe Photoshop
  • mile widziana znajomość Adobe XD
  • dokładność, dobra organizacja pracy i odpowiedzialności za wykonywane zadania, terminowość
  • mile widziane doświadczenie poparte kilkoma realizacjami stron/sklepów

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji
  • miłą atmosferę, świetny zespół i warunki pracy
  • pracę dla ciekawych klientów i znanych marek na rynku polskim,
  • nowoczesne biuro zlokalizowane 300 metrów od rynku
  • codziennie świeżo zmieloną kawę z ekspresu
  • parking podziemny na rower i prysznic
  • pracę w godzinach 8-14 od poniedziałku do piątku
  • staż/praktyka bezpłatna z opcją premii uznaniowej do 500zł netto/msc. od 3 miesiąca stażu/praktyki.
  • możliwość uzyskania stałego zatrudnienia po zakończeniu stażu/praktyki na stanowisku junior web developer
  • okres stażu/praktyki czerwiec-wrzesień 2019

Kontakt z pracodawcą

41 300 59 69

Adres e-mail

biuro@webtec.pl