projektpraca.eu

Asystent ds. fakturowania

FFM
  • Dodano: 22 lipca 2024
  • Ważna do: 05 sierpnia 2024

Opis stanowiska pracy

Miejsce stażu- Busko-Zdrój

Opis stanowiska:

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów: korespondencja przychodząca wychodząca, mailowa,
  • weryfikacja i archiwizacja dokumentów,
  • wprowadzanie faktur do systemu oraz ich weryfikacja,
  • sporządzanie raportów, zestawień oraz ich weryfikacja,
  • obsługa urządzeń biurowych.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • mile widziane doświadczanie w pracy biurowej
  • bardzo dobra znajomość komputera oraz pakietu MS Office ( w szczególności exel) oraz znajomość środowiska Google Workspace,
  • dokładność i zaangażowanie,
  • sumienność,
  • Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (WARUNEK KONIECZNY),
  • Status osoby biernej zawodowo.

Oferujemy:

  • umowę stażową ( po stażu możliwość stałego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę),
  • stypendium stażowe comiesięczne,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczania,
  • wsparcie opiekuna stażysty,
  • wsparcie trenera pracy.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania cv na adres mailowy : kielce@ffm.pl  bądź za pośrednictwem portalu.

Kontakt :

739 976 571

kielce@ffm.pl

w tytule wiadomości proszę wpisać: Asystent ds. fakturowania

*Oferta realizowana jest w ramach projektów współfinansowanych ze środków PFRON, wymagane jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności.