projektpraca.eu

Chemik

PCSG Sp. z o.o.
  • Dodano: 28 lutego 2024
  • Ważna do: 30 kwietnia 2024
277
2024-02-28 2024-04-30

Opis stanowiska pracy

Ogólnopolska firma działająca w sektorze higieny, w związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Chemika

Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska:

- Produkcja środków na bazie posiadanych receptur,

- Obsługa laboratorium,

- Sporządzanie zestawień zużytych surowców przy produkcji oraz wyników przeprowadzonych prac badawczych,

- Nadzór nad sprzętem laboratoryjnym,

- Współpraca z przełożonymi podczas realizacji projektu.

Wymagania

- Minimum roczne doświadczenie w samodzielnym stanowisku,

- Wykształcenie wyższe chemiczne,

- Umiejętność interpretacji wyników badań, wyciągania wniosków oraz podejmowania decyzji o kierunku badań,

- Znajomość obsługi sprzętu laboratoryjnego , oznaczeń parametrów fizyko-chemicznych ,

- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),

- Umiejętność analitycznego myślenia,

- Dobra organizacja pracy,

- Odpowiedzialność, samodzielność, dokładność,

Oferujemy:

- możliwe zatrudnienie w oparciu o kontakt B2B w niepełnym wymiarze godzin lub Umowa o Pracę (do ustalenia),

- pakiet świadczeń medycznych,

- pracę w miłej atmosferze.

Adres e-mail

biuro@faster.eu