Pracuj w Niemczech - Kassel, Gotha, Oldenburg, Frankfurt - zbieranie zamówień

Klaver sp z .o.o
  • Dodano: 29 sierpnia 2024
  • Ważna do: 12 września 2024

Opis stanowiska pracy

Pracuj w Niemczech- Kassel, Gotha, Oldenburg, Frankfurt- zbieranie zamówień

Lokalizacja: Kassel, Gotha, Oldenburg, Frankfurt nad Menem - Niemcy Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana

Co będziesz robić?

Komisjonowanie żywności pakowanej, sprzętu RTV, książek, zabawek Przygotowywanie zamówień oraz pakowanie towarów Utrzymywanie porządku w magazynie i organizowanie produktów

Co oferujemy?

Pracę bez znajomości niemieckiego – prosto i bez stresu Pracę w młodym, energicznym zespole Pomoc i wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:

Prawo jazdy (preferujemy osoby z prawem jazdy) Gotowość do pracy i chęć nauki

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do:

  • Weronika +48 731 901 913

Dominika: +48 570 901 033 Kamila: +48 570 901 414

Klaver Sp. z o.o. Częstochowa, ul. Gminna 131 Godziny pracy: Poniedziałek – Piątek, 8:00–16:00