projektpraca.eu

Serwisant wózków widłowych, technik - elektromechanik

Tramag
  • Dodano: 14 września 2024
  • Ważna do: 28 września 2024
70
2024-09-14 2024-09-28

Opis stanowiska pracy

Samodzielna naprawa i konserwacja wózków widłowych w warsztacie stacjonarnym oraz u klienta;

Nadzór nad dokumentacją techniczną;

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00.

Oferujemy:

Pracę w miłym i otwartym zespole;

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

Narzędzia umożliwiające efektywną pracę (samochód, telefon etc.);

Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i efektywności premiujące osiągane wyniki;

Ubezpieczenie grupowe;

Premie świąteczne.

Wymagania

Uprawnienia konserwatorskie wózków widłowych;

Wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, hydrauliki siłowej oraz elektromechaniki

Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

Prawo jazdy kat. B;

Mile widziana praktyka w zawodzie mechanika, elektromechanika lub automatyka.

Adres e-mail

biuro@tramag.pl