projektpraca.eu

Personel sprzątający w hotelu

GRH Polska
  • Dodano: 05 czerwca 2024
  • Ważna do: 26 czerwca 2024

Opis stanowiska pracy

Dla naszych francuskich klientów poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Pokojówka/Pokojowy

To oferta pracy tymczasowej na Sezon Letni 2024.

Korzyści z wyjazdu do pracy:
Zarobki od 1600 euro netto miesięcznie za podstawowe godziny pracy, na poziomie obowiązującym we Francji.
Oszczędności na kosztach życia: darmowe zakwaterowanie i posiłki w pracy.
Zatrudnienie na polskiej umowie o pracę, co zapewnia rozliczenie nadgodzin i bonusów zgodnie z przepisami francuskimi.
Zwrot kosztów podróży w wysokości 150 euro!
Dodatkowy bonus lojalnościowy dla naszych stałych pracowników.
Możliwość kontynuacji współpracy także w kolejnych sezonach.
Pełne załatwienie wszystkich formalności przed wyjazdem.
Stały kontakt z naszymi rekruterami podczas pobytu.

Czego od Ciebie oczekujemy?:
Mile widziane doświadczenie na stanowisku pokojówki/pokojowego lub w pokrewnej branży.
Znajomości języka obcego - angielskiego, a także mile widziany język francuski.
Dyspozycyjności na cały sezon.
Parowe wyjazdy mile widziane!

Masz pytania? Zadzwoń do nas! (od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16)

Gabriela: +48 518 672 665