projektpraca.eu

Recepcjonistka / Recepcjonista

MUSI SP.Z O.O.
  • Dodano: 11 września 2024
  • Ważna do: 25 września 2024
646
2024-09-11 2024-09-25

Opis stanowiska pracy

MUSI Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA

Miejsce pracy: HOTEL ECHO Cedzyna k. Kielc

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • bieżąca obsługa recepcji (m.in. powitanie i obsługę gości, obsługę połączeń telefonicznych),

  • zarządzanie salami konferencyjnymi, obsługę spotkań,

  • bieżące wsparcie innych działów w ich codziennej pracy,

  • dbanie o właściwy wizerunek firmy

Wymagania

WYMAGANIA:

  • znajomość pakietu MS Office,

  • znajomość języków obcych angielski, niemiecki,

  • komunikatywność,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

  • pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w powierzone zadania.

  • orzeczenie o niepełnosprawności – mile widziane

    OFERUJEMY:

    • atrakcyjny system wynagrodzeń

    • niezbędne narzędzia do pracy

    • terminową realizację świadczeń wynikających z umowy,

    • możliwość dodatkowych środków na leki i rehabilitację

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Kontakt z pracodawcą

41 341 20 28

Adres e-mail

rekrutacja@musikielce.pl