projektpraca.eu

Pakowacz artykułów spożywczych - Holandia

Klaver sp z .o.o
  • Dodano: 10 września 2024
  • Ważna do: 24 września 2024
37
2024-09-10 2024-09-24

Opis stanowiska pracy

Pakowacz artykułów spożywczych- Holandia

Poszukujemy pracowników do pracy przy pakowaniu różnych artykułów spożywczych w Holandii. Jeśli szukasz stabilnej pracy za granicą i interesuje Cię praca w zgranym zespole, ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

Pakowanie Etykietowanie różnych produktów spożywczych Kontrola jakości produktów

Wymagania:

Gotowość do pracy w systemie zmianowym Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym (mile widziana) Umiejętność pracy w zespole Dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie Legalne zatrudnienie Transport do pracy Pomoc w organizacji dojazdu do Holandii Opiekę polskojęzycznego koordynatora

Kamila: +48 570 901 414 Dominika: +48 570 901 033

  • Weronika +48 731 901 913

Klaver Sp. z o.o. Częstochowa, ul. Gminna 131 Pracujemy od poniedziałku do piątku, 8:00–16:00.

Kontakt z pracodawcą

731901913

Adres e-mail

ofertypracy@klaverteam.com