projektpraca.eu

Lekarz medycyny rodzinnej

Wave Europe
  • Dodano: 24 września 2024
  • Ważna do: 08 października 2024
40
2024-09-24 2024-10-08

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do współpracy lekarza POZ, który dołączy do zespołu Ośrodka Zdrowia w miejscowości Św. Katarzyna (woj. świętokrzyskie). Poszukujemy osoby, która z pasją i zaangażowaniem będzie dbała o zdrowie pacjentów.

Oferujemy:
- pracę 3 dni w tygodniu (lub więcej, do ustalenia)
- zatrudnienie w formie umowy o pracę lub kontrakt
- wynagrodzenie: ok. 15 tys./mc brutto (UoP) (dla wymiaru: ⅗ etatu, czyli 3 dni w tygodniu)/ lub do 230 zł/h (kontrakt)
- pracę w przyjaznym środowisku i wsparcie doświadczonego zespołu medycznego

Prosimy aplikować przez formularz: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=40441cb3d27d41a28162ef1f48402d68

Wymagania

Oczekiwania:
- dyplom ukończenia studiów medycznych
- specjalizacja z medycyny rodzinnej lub chorób wewnętrznych
- aktualne prawo wykonywania zawodu
- orientacja na Pacjenta
- zaangażowanie, empatia i odpowiedzialność

Kontakt z pracodawcą

533282468

Adres e-mail

cv@onthewave.co