projektpraca.eu

Monter płyt karton-gips

GRH Polska
  • Dodano: 08 października 2024
  • Ważna do: 29 października 2024
10
2024-10-08 2024-10-29

Opis stanowiska pracy

Poszukiwany Monter Płyt Gipsowo-Kartonowych
Oferta Pracy Tymczasowej

Szukasz pracy która zapewnia solidne wynagrodzenie i długoterminową współpracę? GRH Polska, we współpracy z renomowaną francuską firmą, poszukuje specjalistów do prac wykończeniowych!

Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Co oferujemy?
Wynagrodzenie zawierające podstawę oraz bonusy z tytułu pracy we Francji
Polska umowa o pracę tymczasową- gwarancja stabilności i bezpieczeństwa zatrudnienia.
Regularne wynagrodzenie: comiesięczne wpłaty na Twoje konto bankowe, uzupełniane o bonusy.
Darmowe zakwaterowanie
Praca w polskiej ekipie nie wymagamy znajomości j. obcego

Czego oczekujemy?
Doświadczenia: praktyczna znajomość montażu płyt gipsowo-kartonowych to podstawa.
Motywacji i zaangażowania: szukamy osób gotowych podjąć pracę od zaraz.

Zainteresowany? Nie zwlekaj – wyślij swoją aplikację już teraz, aby dowiedzieć się więcej szczegółów! Możesz również do nas zadzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Link do przesłania CV: grhpolska.recruitify.ai/job/f0a6d6d2-d057-4919-8c3c-0b8d1f79b624?sourceId=816

Kontakt z pracodawcą

518673665

Adres e-mail

gabriela@grhpolska.com