projektpraca.eu

Monter paneli fotowoltaicznych

GRH Polska
  • Dodano: 15 marca 2024
  • Ważna do: 29 marca 2024

Opis stanowiska pracy

Agencja Rekrutacyjna GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje kandydata na następujące stanowisko

Lokalizacja: Francja (okolice Genewy)

Opis stanowiska:

Montaż paneli fotowoltaicznych oraz okablowania i instalacji elektrycznej
Wykorzystywanie narzędzi elektrycznych do podłączania paneli i montażu

Oferujemy:
Wynagrodzenie miesięczne w wysokości 2300-2600 e netto
Umowę o pracę tymczasową w Polsce oraz bezpłatne zakwaterowanie
Zwrot kosztów podróży do Francji w wysokości 150 EURO!
Pakiet dodatkowych korzyści: premia za polecenie, bonus lojalnościowy, zwrot kosztów za odzież roboczą
Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności oraz organizacja transportu, zapewniona przez polskiego koordynatora

Wymagania:
Doświadczenie w montażu paneli fotowoltaicznych na wysokości (min 2 lata)
Wysoka sprawność fizyczna i motywacja do pracy

Szukamy ekipy dwuosobowej ( 1 os. z komunikatywnym francuskim, 1 os z prawem jazdy)

Prześlij aktualne CV poprzez link:
grhpolska.recruitify.ai/job/575dd862-276e-4f17-8c45-02f31c417988?sourceId=816

Na Wasze pytania czekają od pon-pt w godzinach 8-16:
Gabriela: + 48 518 672 665
Paulina: + 48 789 365 553
Eryk: + 48 515 472 913