Stolarz, malarz, szpachlarz (darmowe zakwaterowanie i przeloty, 50h/tydz.) Norwegia

Jobforce sp. z o.o.
  • Dodano: 26 kwietnia 2024
  • Ważna do: 10 maja 2024
117
2024-04-26 2024-05-10

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego norweskiego klienta poszukujemy stolarza/malarza/szpachlarza do pracy w Sunndalsora.
Prace remontowe w pomieszczeniach szkoły.

Zakres obowiązków:
- montaż ścian działowych, stelaży,
- sufity podwieszane,
- listwowanie,
- szpachlowanie i malowanie ścian gipsowych.

Oferujemy:
-legalną pracę w norweskiej firmie (nie delegacja z Polski!)
-norweską umowę o pracę, którą firma zawiera z pracownikiem jeszcze przed wyjazdem
-przygotowanie dokumentacji i pomoc w wyrobieniu norweskiego numeru podatkowego
-feriepenger (pieniądze wakacyjne) w wysokości 10, 2% od stawki godzinowej brutto (zależnie od projektu). Feriepenger jest wypłacane raz w roku (czerwiec/lipiec) i jego wysokość zależy od przepracowanych godzin na przełomie całego roku
-pełne ubezpieczenie
-dodatek na dzieci przysługujący wg prawa norweskiego
-50h roboczych tygodniowo
-stawkę godzinową: 260kr/h+ 3kr/h dodatku za posiadanie własnych podstawowych narzędzi
-darmowe zakwaterowanie
-darmowe przeloty
-dietę

Wymagania

-doświadczenie zawodowe z Norwegii,
-minimum 3 lata doświadczenia w zawodzie na przestrzeni ostatnich 5 lat,
-wykształcenie zawodowe mile widziane ukierunkowane,
-samodzielność,
-umiejętność czytania i pracy według rysunków technicznych,
-znajomość j. angielskiego i/lub norweskiego na poziomie komunikatywnym,
-pozytywne (telefoniczne) referencje z poprzednich miejsc pracy.

Kontakt z pracodawcą

+48510281546

Adres e-mail

cv@jobforce.pl