projektpraca.eu

Monter paneli fotowoltaicznych

GRH Polska
  • Dodano: 08 marca 2024
  • Ważna do: 15 marca 2024

Opis stanowiska pracy

Hej! ???? Jeśli masz ochotę na trochę przygody i pracy na świeżym powietrzu, to mam dla Ciebie propozycję! ???? Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska szuka montera paneli fotowoltaicznych w okolicach Genewy we Francji. A co najlepsze, nie musisz mieć doświadczenia! ????????

Twoje zadania będą obejmować montaż paneli fotowoltaicznych, okablowanie i instalację elektryczną. Praca będzie głównie na dachach, więc przygotuj się na pracę na wysokości. Ale spokojnie, nie musisz być ekspertem od razu ????????

Co oferujemy? Stawkę 12 €/h plus dodatkowe płatne nadgodziny, polską umowę o pracę tymczasową, darmowe zakwaterowanie oraz zwrot kosztów wyjazdu do Francji! A to jeszcze nie wszystko - czekają też na Ciebie różne bonusy i premie, a nasz polski koordynator pomoże Ci we wszystkich formalnościach. ????????

Co musisz mieć? Przede wszystkim sprawność fizyczną i chęci do pracy na świeżym powietrzu. No i oczywiście umiejętność obsługi elektronarzędzi. Jeśli znasz trochę francuskiego, to będzie dodatkowy atut! ????????

Jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie, to nie czekaj! Wyślij swoją aplikację przez formularz kontaktowy.

grhpolska.recruitify.ai/.../575dd862-276e-4f17...]( grhpolska.recruitify.ai/job/575dd862-276e-4f17-8c45-02f31c417988?sourceId=19&fbclid=IwAR0m3APfIqGFwUrIK2CvrYItBfkJWgjYtB4tll7YKKAc5UW8RzQpnC-Ywyk)