projektpraca.eu

Elektryk przemysłowy – Włochy

Grupa590
  • Dodano: 25 marca 2024
  • Ważna do: 01 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektryk przemysłowy

Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Miejsce pracy: Włochy

Opis stanowiska:

  • montaż i łączenie szaf sterowniczych przemysłowych SN oraz NN,
  • układanie instalacji kablowych w trasach oraz kanałach kablowych,
  • czytanie schematów elektrycznych i samodzielna praca na ich podstawie,
  • podłączanie kabli do rozdzielnic, szaf sterowniczych i urządzeń elektrycznych,

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie i dojazd na projekt, za które nie płacisz
  • Umowę o pracę, która zapewni stabilność zatrudnienia
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego NNW dla chętnych
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Niezbędne narzędzia i wyposażenie
  • Możliwość długofalowej współpracy i rozpoczęcia jej od zaraz
  • Prywatną opieką medyczną

Wymagamy:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Jeśli jesteś chętny oraz masz odpowiednie wykształcenie, aplikuj do nas! ????