Hydraulik - Niemcy - bez znajomości języka - darmowe zakwaterowanie

Exbud Konstrukcje Sp. z o. o.
  • Dodano: 06 września 2024
  • Ważna do: 20 września 2024
44
2024-09-06 2024-09-20

Opis stanowiska pracy

Hydraulik - Niemcy (bez języka, darmowe zakwaterowanie)

Opis stanowiska:

Prace wykończeniowe prefabrykowanych betonowych modułów mieszkalnych, praca w hali.

  • Montaż instalacji wodnych i sanitarnych

  • Przyłączanie urządzeń sanitarnych

Wymagania:

  • Doświadczenie w wykonywaniu podobnej pracy.

  • Staranność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat.

  • Wynagrodzenie w euro zawsze wypłacane na czas ( do 10 dnia każdego miesiąca).

  • Bezpłatne zakwaterowanie (pokoje dwuosobowe, Internet, pełne wyposażenie).

  • Zapewnione bezpłatne codzienne dojazdy dom-praca-dom.

  • Odzież roboczą, buty, dodatki BHP do wynagrodzenia.

  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie.

  • Polskojęzyczny zespół i kierownika, który w razie potrzeby pomoże w załatwianiu bieżących spraw (lekarz, itp.)

Kontakt z pracodawcą

518 287 640

Adres e-mail

katarzyna.piwowar@exbud.pl