Zbrojarz - prefabrykacja - bez j. niemieckiego, darmowe zakwaterowanie!

Exbud Konstrukcje Sp. z o. o.
  • Dodano: 14 marca 2024
  • Ważna do: 28 marca 2024

Opis stanowiska pracy

Zbrojarz – zakład prefabrykacyjny, Niemcy – bez j. niemieckiego

Opis stanowiska:

Twój zakres obowiązków

  • wiązanie zbrojeń cęgami – schody, ściany, słupy itp.,
  • montaż zbrojeń na podstawie rysunku technicznego,
  • produkcja elementów żelbetonowych w zakładzie prefabrykacji – schody, ściany, słupy itp.

Wymagania:

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na wskazanym stanowisku.

Mile widziane

  • znajomość rysunku technicznego.

Oferujemy:

To oferujemy

  • legalne, długofalowe zatrudnienie w ramach umowy o pracę na kontraktach, prowadzonych przez nas od blisko 30 lat,
  • terminowe wynagrodzenie wypłacane w Euro do 10-tego każdego miesiąca,
  • dodatkowe premie do wynagrodzenia,
  • urlop wypoczynkowy płatny w Euro,
  • bezpłatne zakwaterowanie (z dostępem do Internetu), dojazd do pracy, narzędzia, odzież pracowniczą oraz środki BHP,
  • wynagrodzenie ustalane indywidualnie na podstawie posiadanych umiejętności,
  • pracę w hali – przez cały rok, niezależnie od pogody,
  • wsparcie polskiego kierownika na każdym etapie współpracy – w pracy, w urzędzie, u lekarza itp.,
  • polskojęzyczny zespół pracowników,
  • podatki od wynagrodzeń odprowadzane są w Niemczech,
  • pełne ubezpieczenie w ZUS oraz oddelegowanie w ramach A1,
  • możliwość otrzymania zaliczki,
  • możliwość ustalenia indywidualnego grafiku zjazdów do Polski,
  • premię za polecenie pracownika,
  • prywatną opiekę medyczną w Polsce z możliwością wykupienia pakietu dla członków rodziny,
  • dodatkowe ubezpieczenie UNIQA.