projektpraca.eu

Webmaster

PH MAM Sp z oo
  • Dodano: 19 stycznia 2017
  • Ważna do: 29 stycznia 2017

Opis stanowiska pracy

Jakich kompetencji oczekujemy? ? Biegłości w tworzeniu i edycji serwisów internetowych z uwzględnieniem dobrych praktyk UX/UI, mobile ? Umiejętności programistycznych (XHTML, CSS, PHP, JS, jQ) ? Sprawności w dodawaniu contentu do stron www ? Komunikatywności, tak w j. polskim, jak i angielskim ? Chęci do nauki i bycia na topie z nowinkami ze światka online ? Wysokiej kultury osobistej, znajomości podstaw PR i marketingu Mile widziane: ? Doświadczenie w eCommerce (CMSy, portale aukcyjne) ? Znajomość elementów SEO i pozycjonowania ? Znajomość narzędzi analityki internetowej ? Zainteresowanie obszarem aranżacji i wykańczania wnętrz (Home&Decor) ? Posiadanie zmysłu plastycznego i poczucia estetyki ? Znajomość zasad poprawnej polszczyzny

Wymagania

Co oferujemy? ? Stabilne warunki zatrudnienia i rozwoju ? budujemy zespół od podstaw, na lata. Praca w centrali firmy ? Kontakt z branżą i produktami luksusowymi ? wprost od projektantów z Włoch, Hiszpanii, czy uznanych kreatorów z Polski ? Realny wpływ na kreowanie wizerunku firmy, jej brandów i produktów ? Niestandardową atmosferę w pracy ? koleżeńską, bez korporacyjnych targetów i wyścigu szczurów