projektpraca.eu

Web Developer (Front end)

WEBTEC SP. Z O.O.
  • Dodano: 23 stycznia 2020
  • Ważna do: 23 lutego 2020

Opis stanowiska pracy

Osoba na wskazanym stanowisku odpowiedzialna będzie za przygotowanie stron i sklepów internetowych. W szczególności opracowywanie layout HTML/CSS/JS na bazie indywidualnych projektów graficznych. Instalację layout jako szablonu dla Wordpress (+ Woocommerce). Dodatkowym atutem będzie znajomość sklepów Shoper, Prestashop, IAI Shop pod kątem wdrażania szablonów graficznych oraz podstawowa instalacja i konfiguracja.

Oferujemy:

  • możliwość pracy zdalnej
  • umowa o pracę lub rozliczenie B2B
  • nowoczesne biuro zlokalizowane 300 metrów od rynku
  • komfortowe warunki pracy na sprzęcie MacBook PRO z dodatkowym 24? monitorem
  • codziennie świeżo zmieloną kawę z ekspresu
  • parking podziemny na rower i prysznic
  • miłą atmosferę i warunki pracy
  • szkolenie uzupełniające w zakresie systemu Shoper.

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość HTML i CSS
  • niezbędna wiedza w zakresie projektowania stron i sklepów RWD
  • dobra znajomość Java Script oraz bibliotek np. jQuery
  • opanowanie fundamentalnych koncepcji front-end takich jak DOM, zdarzenia czy debugowanie w przeglądarce
  • znajomość podstaw jednego popularnego frameworku front-end np. Angular, React, Vue.js
  • dużym atutem będzie nawet podstawowa znajomość PHP, MySQL minimum dobra znajomość systemu WordPress na poziomie umożliwiającym tworzenie własnych szablonów graficznych znajomość Adobe Photoshop na poziomie niezbędnym do realizacji strony na podstawie przesłanego projektu w tym optymalizacji grafiki na potrzeby www
  • umiejętność współpracy z grafikiem, programistą, a w szczególności z projekt menadżerem.
  • dokładność
  • dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialności za wykonywane zadania i terminowość
  • doświadczenie poparte wykonanymi realizacjami