projektpraca.eu

Web developer front end

WEBTEC SP. Z O.O.
  • Dodano: 15 maja 2019
  • Ważna do: 15 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

Osoba na wskazanym stanowisku odpowiedzialna będzie za przygotowanie stron i sklepów internetowych. W szczególności opracowywanie layout HTML/CSS/JS na bazie indywidualnych projektów graficznych. Instalację layout jako szablonu dla Wordpress (+ Woocommerce). Dodatkowym atutem będzie znajomość sklepów Shoper, Prestashop, IAI Shop pod kątem wdrażania szablonów graficznych oraz podstawowa instalacja i konfiguracja.

Oferujemy:

  • szkolenie uzupełniające w zakresie systemów Shoper, IAI Shop.
  • umowa o pracę
  • nowoczesne biuro zlokalizowane 300 metrów od rynku
  • komfortowe warunki pracy na sprzęcie MacBook PRO z dodatkowym 24? monitorem
  • codziennie świeżo zmieloną kawę z ekspresu
  • parking podziemny na rower i prysznic
  • miłą atmosferę i warunki pracy

Wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość HTML i CSS
  • niezbędna wiedza w zakresie projektowania stron i sklepów RWD
  • podstawowa znajomość Java Script oraz bibliotek np. jQuery
  • dużym atutem będzie nawet podstawowa znajomość PHP, MySQL
  • znajomość systemu WordPress na poziomie umożliwiającym tworzenie własnych szablonów graficznych
  • znajomość Adobe Photoshop na poziomie niezbędnym do realizacji strony na podstawie przesłanego projektu w tym optymalizacji grafiki na potrzeby www
  • Atutem będzie znajomość Adobe XD
  • umiejętność współpracy z grafikiem, programistą, a w szczególności z projekt menadżerem.
  • dokładność
  • dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialności za wykonywane zadania i terminowość
  • doświadczenie poparte wykonanymi realizacjami