projektpraca.eu

Terapeuta zajęciowy

Krajowe Towarzystwo Autyzmu Oddział Kielce
  • Dodano: 08 maja 2024
  • Ważna do: 22 maja 2024
332
2024-05-08 2024-05-22

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kielce ; Poradnia Krajowego Towarzystwa Autyzmu Oddział Kielce

Placówka specjalistyczna, gdzie prowadzona jest kompleksowa diagnostyka, terapia, konsultacje indywidualne

Oferujemy:

  • pracę w młodym, pozytywnym zespole dobrą i przyjazną atmosferę
  • wszystkie niezbędne narzędzia terapeutyczne

Wymagania

  • Wykształcenie w zakresie terapii zajęciowej lub w zakresie pokrewnym;
  • Doświadczenie w pracy z uczniami z różnymi potrzebami edukacyjnymi minimum 3 miesiące
  • Empatia i zaangażowanie w pracę z dziećmi
  • Mile widziane dodatkowe kursy/ szkolenia, studia podyplomowe
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Kontakt z pracodawcą

508318661

Adres e-mail

aleksandramazur@autyzm-kielce.pl