projektpraca.eu

Terapeuta zajęciowy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kielcach
  • Dodano: 11 sierpnia 2020
  • Ważna do: 21 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

  • prowadzenie indywidualnych zajęć  z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną
  • prowadzenie dokumentacji

  • udział w zebraniach zespołów terapeutycznych

  • sprawowanie opieki nad wychowankami OREW i pomoc w czynnościach higienicznych wychowanków OREW

Wymagania

  • ukończony kurs terapii zajęciowej

  • mile widziane wykształcenie pedagogiczne

  • doświadczenie w pracy zawodowej z dziećmi niepełnosprawnością intelektualną
  • kreatywność
  • zaangażowanie

Osoby zainteresowane proszone są o złożenie swojej aplikacji (CV i List Motywacyjny, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji) tylko na adres mailowy: zk.kielce@psoni.org.pl bądź Pocztą Polską na adres: Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczego ul. Chęcińska 23, 25-020 Kielce do 21.08.2020r.