projektpraca.eu

Telefoniczny doradca klienta ds. OZE

Solmix Sp. z o.o.
  • Dodano: 11 czerwca 2024
  • Ważna do: 30 czerwca 2024

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży OZE, która poszukuje do swojego zespołu ambitnej, kreatywnej i nastawionej na cel osoby, Jeśli lubisz wyzwania i nie chcesz stać w miejscu tylko cały czas szukasz możliwości rozwoju to Solmix Sp z o.o czekam właśnie na Ciebie!

Masz niepowtarzalną okazję dołączenia do naszego zespołu!

Co oferujemy?

Szkolenia wdrożeniowe

Możliwość rozwoju w branży OZE

Świetną atmosferę w zespole!

Praca w pełni zdalna z możliwością ułożenia elastycznego grafika pracy

Czym się będziesz zajmować?

Utrzymanie długofalowych relacji z dotychczasowymi Klientami i ich obsługa

Nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych

Realizacja założonych celów sprzedażowych

Doradztwo techniczne, prowadzenie negocjacji handlowych

Monitoring rynku oraz działań konkurencji

Bieżące raportowanie w oparciu o firmowe systemy informatyczne

Czego wymagamy?

Pierwsze kroki w branży OZE masz już za sobą, dlatego posiadasz podstawową wiedzę z zakresu OZE

Posiadasz doświadczenie w pozyskiwaniu klientów metodami aktywnymi oraz sprzedaży bezpośredniej do klienta B2B/B2C

Potrafisz nawiązywać relacje z klientami

Masz działalność gospodarczą lub jesteś gotowy do jej założenia

Wejście na sam szczyt nie jest Twoją ambicją – w takim razie to nie jest praca dla Ciebie. Potrzebujemy konkretne osoby, lubiące ryzyko, znające swoją wartość! Osoby, które wejdą jak nie drzwiami to oknem! Które zdają sobie sprawę z trudu jaki należy włożyć w pracę.

Nawiążemy współpracę z osobami gotowi poświęcić własny czas w zamian za ponadprzeciętne wynagrodzenie!

Nie chcemy etatowców chcemy osoby żądne wyzwań!

Poszukujemy prawdziwych „Wilków z Wall Street” którzy biorą z życia co najlepsze! Jesli jesteś kozakiem sprzedaży to jest to praca dla Ciebie!