projektpraca.eu

Technolog - konstruktor

PRMI Promontin Sp. z o.o.
  • Dodano: 01 lipca 2024
  • Ważna do: 15 lipca 2024
54
2024-07-01 2024-07-15

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o. o. specjalizujące się w realizacji Projektów Inwestycyjno-Remontowych dla przemysłu hutniczego, metalurgicznego, cementowego i maszynowego, poszukuje osoby na stanowisko:

Technolog-konstruktor

Miejsce pracy: Dębska Wola k/Morawicy, ul Pińczowska 23

Zakres obowiązków:

·        Projektowanie i konstruowanie nowych konstrukcji i urządzeń ciśnieniowych (zbiorniki, wymienniki ciepła),

·        Optymalizacja istniejących konstrukcji,

·        Analiza i adaptacja dokumentacji projektowej do prefabrykacji w obszarze instalacji przemysłowych, rurociągowych, konstrukcji wsporczych, zbiorników i aparatów ciśnieniowych,

·        Tworzenie dokumentacji technicznej z użyciem systemów CAD, CAM (AutoCad, Inventor, Solidworks),

·        Tworzenie dokumentacji wykonawczej oraz konstrukcyjnej,

·        Przygotowanie dokumentacji odbiorowej,

·        Nadzór nad produkcją (nadzór nad produkowanym urządzeniem, udział w odbiorach i próbach ciśnieniowych, inwentaryzacja i pomiary u klientów),

·        Dokonywanie zmian w istniejących projektach,

·        Dbałość o jakość i terminowość wykonywanej pracy.

To oferujemy:

·        Elastyczność zatrudnienia – umowa o pracę lub kontrakt B2B,

·        Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole i przyjaznym środowisku,

·        Możliwość poznania najnowszych technologii i współpracy z liderami przemysłu ciężkiego,

·        Wsparcie w postaci niezbędnych narzędzi do pracy,

·        Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój zawodowy w strukturach naszej firmy.

Wymagania

·        Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn lub pokrewne,

·        Doświadczenie w projektowaniu – min. 2 lata,

·        Dobra znajomość oprogramowania CAD, CAM, MS Office,

·        Wiedza z materiałoznawstwa oraz technologii wytwarzania (obróbka plastyczna metali, łączenie metali, obróbka skrawaniem, wykończenie powierzchni itp.),

·        Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

·        Znajomość Dyrektywy PED 2014/68/W, przepisy UDT oraz normy zbiornikowej EN 13445,

·        Kreatywność, samodzielność, operatywność i dynamizm w działaniu,

·        Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

·        Prawo jazdy kat. B,

·        Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Kontakt z pracodawcą

504854540

Adres e-mail

rekrutacja@promontin.pl