projektpraca.eu

Operator maszyn / Operator giętarki , ok. Nantes, Francja

EUROPAJOB
  • Dodano: 02 lipca 2024
  • Ważna do: 16 lipca 2024
33
2024-07-02 2024-07-16

Opis stanowiska pracy

Europajob jako agencja zatrudnienia o numerze rejestru 8455 w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób do pracy na stanowisku

 Operator maszyn/ Operator giętarki

 Miejsce pracy ok Nantes, Francja

 Opis zadań

 obsługa maszyn ( nożyce, giętarka, wykrawarka, profilarka do płatwi i do produkcji  blach dachowych

 Oferujemy

 zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

 wynagrodzenie składające się z podstawy i z dodatków

 darmowe zakwaterowanie

 zwrot za badania lekarskie i przejazdy

 opiekę koordynatora oraz stały kontakt z biurem w Polsce

Wymagania

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy lub osoby do przyuczenia

 mile widziane doświadczenie w pracy we Francji

 mile widziane prawo jazdy kat B i samochód na wyjazd

Kontakt z pracodawcą

663055887

Adres e-mail

beata.mlodozeniec@europajob.pl