projektpraca.eu

Technik analityki medycznej/Diagnosta laboratoryjny

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach
  • Dodano: 01 marca 2021
  • Ważna do: 14 marca 2021

Opis stanowiska pracy

RCKiK w Kielcach zatrudni technika analityki medycznej lub diagnostę laboratoryjnego w Pracowni Hematologii i Koagulologii Działu Laboratoryjnego.

Zakres obowiązków: pobieranie próbek krwi od krwiodawców i pacjentów, wykonywanie badań oraz analiza i opracowywanie wyników badań, udział w ekipach wyjazdowych.

Oferujemy stabilną pracę na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie zasadnicze 3100-3700 brutto (uzależnione od posiadanych kwalifikacji) + dodatek za wysługę lat (od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego), gratyfikację jubileuszową po 20, 25, 30, 35, 40 latach pracy.

Przed złożeniem oferty prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dla osób ubiegających się o pracę, znajdującą się na naszej stronie internetowej (www.rckik-kielce.com.pl) pod ogłoszeniem (w zakładce BIP/Ogłoszenia-Nabór pracowników/Klauzula informacyjna dla osób ubiegających się o pracę/Załączniki-Klauzula informacyjna https://bip.rckik-kielce.com.pl/ogloszenia/nabor-pracownikow/140-nabor-pracownikow).

Wymagania

technik analityki medycznej - wykształcenie średnie kierunkowe z analityki medycznej,

diagnosta laboratoryjny - aktualne prawo wykonywania zawodu diagnosty

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi w/w kryteria.