projektpraca.eu

Sprzątanie pomieszczeń biurowych - Kielce

HR for Business Sp. z o.o.,
  • Dodano: 22 października 2024
  • Ważna do: 01 listopada 2024
187
2024-10-22 2024-11-01

Opis stanowiska pracy

Jako Zakład Pracy Chronionej zatrudniamy osoby z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności. Jeśli obecnie szukasz pracy, dołącz do nas!

Miejsce Pracy: Kielce Bukówka

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe, codzienne sprzątanie pomieszczeń administracyjnych.
  • Sprzątanie korytarzy, łazienek, pomieszczeń socjalnych.
  • Okresowe mycie okien.
  • Wynoszenie śmieci komunalnych.
  • Uzupełnianie środków higienicznych.

Zapewniamy:

  • Umowę o pracę.
  • Gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze do 10- tego każdego miesiąca.
  • Możliwość zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej- wraz z możliwością dofinansowań do leków, leczenia, rehabilitacji.
  • Doradztwo zawodowe oraz wsparcie z ramienia współpracującej z nami Fundacji.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie dokumentu CV na adres email.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.  Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.

Wymagania

  • Gotowość do pracy od pn-pt w godzinach 7:30 – 14:30.
  • Odpowiedzialność.

Adres e-mail

m.ozga@impel.pl