projektpraca.eu

Specjalista Marketingu / Social Media

Prywatna osoba
  • Dodano: 10 października 2024
  • Ważna do: 24 października 2024
338
2024-10-10 2024-10-24

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków

  • Wysyłanie ofert do firm
  • Wykonywanie telefonów
  • Prowadzenie dziennika
  • Sporadyczne spotkania z klientami

Mile widziane:

  • Tworzenie i publikowanie angażujących treści na platformach społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok, YouTube).
  • Planowanie i realizacja kampanii marketingowych w mediach społecznościowych
  • Monitorowanie trendów, analizowanie wyników działań oraz dostosowywanie strategii social media.
  • Doświadczenie z klientami w promowaniu produktu
  • język angielski, francuski, niemiecki (na plus)

Zarządzanie kalendarzem publikacji i regularne tworzenie postów budujących zaangażowanie naszej społeczności.

Prosimy CV ze zdjęciem na mail.

Adres e-mail

wizualizacje123@gmail.com