projektpraca.eu

Specjalista Helpdesk

ESKOM IT Sp. z o.o.
  • Dodano: 22 czerwca 2022
  • Ważna do: 31 lipca 2022

Opis stanowiska pracy

ESKOM to firma stworzona i kreowana przez wyjątkowych ludzi, którzy zawsze wytrwale dążą do wyznaczonego celu. Od 19 lat świadczymy profesjonalne usługi informatyczne (outsourcing IT), wdrażamy dedykowane rozwiązania informatyczne z zakresu infrastruktury i bezpieczeństwa IT.

Wraz z rozwojem zespołu w Kielcach (okolice Parku Technologicznego) szukamy osób do pierwszej linii wsparcia IT.
Konieczne jest posiadanie prawa jazdy ponieważ wyjazdy do klientów to jedno z kluczowych zadań na tym stanowisku.

Zapoznaj się z opisem oferty, chcesz dowiedzieć się więcej? A może jesteś już zdecydowany? W takim razie aplikuj a my na pewno się do Ciebie odezwiemy.

Do Twoich zadań będzie należło:

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych kontaktujących się z Tobą użytkowników
  • Zdalne udzielanie pomocy technicznej w zakresie funkcjonowania sprzętu i oprogramowania
  • Serwis utrzymaniowy sprzętu (komputery, laptopy, terminale mobilne, drukarki, monitoring IP, sieci LAN, itp.),
  • Zarządzanie incydentami i problemami w systemie ticketowym,
  • Wykonywanie podstawowych czynności administracyjnych (systemy ERP w przedsiębiorstwie)
  • Uzupełnianie bazy wiedzy oraz dokumentacji technicznej oraz działanie przestrzegając obowiązujących procedur i instrukcji,
  • Przekazywanie zadań zaawansowanych do Drugiej Linii Wsparcia ze stosownym opisem przeprowadzonej wstępnej analizy.

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę,
  • Możliwość certyfikacji w ramach partnerstw technologicznych,
  • Elastyczne formy współpracy: umowa zlecenie, B2B, umowa o pracę,
  • Pracę zmianową (w godzinach 6-14, 14-22, 22-6, od poniedziałku do piątku),
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej i karty Multisport.

Wymagania

  • Absolwent studiów technicznych (lub końcówka studiów) lub/i posiadanie rocznego doświadczenia zawodowego na stanowisku Wsparcia Technicznego,
  • Prawo jazdy kat. B - mobilność (pracujemy na dużym obszarze, w kilku lokalizacjach)
  • Chęć do pracy z ludźmi i dla ludzi
  • Gotowość do szybkiego reagowania, zdolności analityczne w rozwiązywaniu problemów,
  • Obsługa systemu Windows oraz pakietu Office na poziomie administracyjnym,
  • Znajomość budowy sprzętu komputerowego i elementów konfiguracji;
  • Znajomość zagadnień infrastruktury sieciowej: protokoły, sieci LAN/WAN,
  • Podstawowa znajomość języka SQL, baz danych (mile widziane środowisko MS SQL) oraz Active Directory
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B1) ? czytanie dokumentacji sieciowej