projektpraca.eu

Specjalista ds. wycen w zakresie robót elektrycznych

Elstar Electric
  • Dodano: 25 czerwca 2024
  • Ważna do: 09 lipca 2024

Opis stanowiska pracy

Do naszego zespołu poszukujemy:

Specjalisty ds. wycen - elektryka

Obowiązki:

  • Tworzenie dokumentów i raportów.

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji w firmie.

  • Współpraca z różnymi działami firmy.

  • Nadzór nad dokumentacją i terminowością zadań.

  • Kosztorysowanie

  • Komunikacja telefoniczna i mailowa z klientami.

  • Obsługa programu NORMA

Wymagania

Wymagania:

  • Umiejętność organizacji pracy i zarządzania wieloma zadaniami.

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Czytanie schematów i dokumentacji

  • Znajomość AutoCad- warunek konieczny

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Umiejętność logicznego myślenia

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Stałe wynagrodzenie na konto + premie

  • Prace przy dużych i interesujących projektach

  • Miłą i dość szaloną atmosferę w pracy ;)