projektpraca.eu

Osoba do sprzątania

Radio Kielce
  • Dodano: 26 września 2024
  • Ważna do: 11 października 2024
1112
2024-09-26 2024-10-11

Opis stanowiska pracy

Radio Kielce poszukuje osoby do sprzątania.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
- Utrzymanie czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń poprzez:
   - mycie okien, drzwi, podłóg, ścian,
   - czyszczenie wykładzin, mebli, urządzeń biurowych,
   - pielęgnacji roślin ozdobnych,
   - usuwanie nieczystości i śmieci,
   - konserwacja środkami czystości urządzeń sanitarnych,
   - odkurzanie, pastowanie, froterowanie.
- Dbałość o estetykę i higienę pomieszczeń.
- Pielęgnacja zieleni wokół budynków oraz wewnątrz Rozgłośni.

Od kandydatów oczekujemy:
- Sumienność w wykonywaniu zleconych prac.
- Dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole.
- Chęć do pracy.

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy:
- miejsce pracy w znanej, cenionej na rynku firmie, w której zasady i cele są jasne i przejrzyste,
- pracę na pełny etat, na podstawie umowy o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych pod adresem: rekrutacja@radio.kielce.pl

Na zgłoszenia czekamy do 11 października 2024 r.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Do zgłoszenia prosimy dołączyć podpisane oświadczenie o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Kielcach "Radio Kielce" SA z siedzibą w Kielcach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Adres e-mail

rekrutacja@radio.kielce.pl