projektpraca.eu

Specjalista ds. przetargów i ofert

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o.
  • Dodano: 06 czerwca 2024
  • Ważna do: 20 czerwca 2024

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o. o. specjalizujące się w realizacji Projektów Inwestycyjno-Remontowych dla przemysłu hutniczego, metalurgicznego, cementowego i maszynowego, poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. Przetargów i Ofert

Twój zakres obowiązków

  • Analiza rynkowa
  • Prowadzenie postępowań przetargowych
  • Przygotowywanie i redagowanie ofert
  • Monitorowanie wyników postępowań
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami
  • Zarządzanie dokumentacją

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole i przyjaznym środowisku
  • Możliwość poznania najnowszych technologii i współpracy z liderami przemysłu ciężkiego
  • Wsparcie w postaci niezbędnych narzędzi do prac
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój zawodowy w strukturach naszej firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne inżynieryjne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Motywacja i zaangażowanie w realizację projektów
  • Skrupulatność, dokładność oraz umiejętność organizacji i planowania pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego