projektpraca.eu

Monter (rurociągów, konstrukcji stalowych i zbiorników)

PRMI Promontin Sp. z o.o.
  • Dodano: 25 czerwca 2024
  • Ważna do: 09 lipca 2024
56
2024-06-25 2024-07-09

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o. o. specjalizujące się w realizacji Projektów Inwestycyjno-Remontowych dla przemysłu hutniczego, metalurgicznego, cementowego i maszynowego, poszukuje osoby na stanowisko:

Monter (rurociągów, konstrukcji stalowych i zbiorników).

Miejsce pracy: Dębska Wola (pow. kielecki), świętokrzyskie

Zakres obowiązków:

  • Montaż elementów konstrukcji stalowych, rurociągów i zbiorników,
  • Ścisła współpraca z Mistrzem warsztatu
  • Samodzielność w montowaniu elementów,
  • Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z procedurą,
  • Dbanie o stan techniczny i eksploatacyjny urządzeń i maszyn,
  • Przestrzeganie zasad BHP.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole i przyjaznym środowisku,
  • Możliwość poznania najnowszych technologii i współpracy z liderami przemysłu ciężkiego,
  • Wsparcie w postaci niezbędnych narzędzi do pracy,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój zawodowy w strukturach naszej firmy.

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania rysunku izometrycznego i konstrukcyjnego

Kontakt z pracodawcą

504854540

Adres e-mail

rekrutacja@promontin.pl