projektpraca.eu

Specjalista ds. ofertowania (branża budowlana)

EXBUD Budownictwo sp. z o. o.
  • Dodano: 23 września 2024
  • Ważna do: 03 października 2024
59
2024-09-23 2024-10-03

Opis stanowiska pracy

  • Przygotowywanie ofert w zakresie reprezentowanej kompetencji zgodnie ze specjalizacją i standardami oferowania.
  • Bezpośrednia współpraca z kierownikiem z działu oferowania.
  • Uczestniczenie w spotkaniach ofertowych.
  • Analiza dokumentacji projektowej oraz zebranych danych.
  • Tworzenie wycen szacunkowych.
  • Sporządzanie przedmiarów.
  • Przygotowywanie założeń harmonogramowych zgodnie ze specjalizacją.
  • Wysyłanie zapytań i weryfikacja poprawności ofert składanych przez podwykonawców i dostawców.
  • Przygotowywanie zestawień podwykonawców i dostawców.
  • Proponowanie rozwiązań zamiennych, równoważnych w stosunku do specyfikacji.
  • Budowanie baz danych rynkowych.

Oferujemy:

  • Stabilne, długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o gruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjną i odpowiedzialną pracę przy realizacji ciekawych i różnorodnych kontraktów.
  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer i telefon.

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie zajęć sportowych – Mutlisport
  • Pakiety socjalne
  • Spotkania integracyjne

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunek budownictwo.
  • Znajomość programów: AutoCAD, MS Office (Excel), NORMA PRO.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  • Znajomość zasad kosztorysowania.
  • Odpowiedzialne podejście do realizacji obowiązków.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w realizacji prac na budowie.

Kontakt z pracodawcą

518480600

Adres e-mail

aldona.grodzinska@exbud.pl