projektpraca.eu

Specjalista ds. kadr i płac

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-CK Sp. z o.o
  • Dodano: 20 września 2024
  • Ważna do: 25 września 2024
75
2024-09-20 2024-09-25

Opis stanowiska pracy

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie niezbędnych dokumentów związanych z zatrudnieniem oraz zwolnieniem pracownika

  • Prowadzenie akt osobowych oraz ewidencji czasu pracy

  • Sporządzanie list płac

  • Sporządzanie deklaracji ZUS oraz PIT dla pracowników

  • Sporządzanie informacji statystycznych oraz deklaracji PFRON

  • Współpraca z urzędami administracji państwowej

  •  OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie posiadającej status Zakładu Pracy Chronionej

    • Samodzielną pracę w zespole specjalistów

    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

    • Systematyczne szkolenia,

    • Pakiet benefitów: możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie i prywatnej opieki medycznej.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku referenta lub specjalisty ds. kadr i płac,

  • znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków,

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office,

  • Mile widziana umiejętność obsługi programu OPTIMA

  • Doskonała organizacja własnej pracy

  • Orzeczenie o niepełnosprawności – mile widziane

Kontakt z pracodawcą

41 341 20 28

Adres e-mail

rekrutacja@karabelack.pl