projektpraca.eu

Specjalista ds. kadr i płac

Promontin
  • Dodano: 18 września 2024
  • Ważna do: 02 października 2024
63
2024-09-18 2024-10-02

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o. o. specjalizujące się w realizacji Projektów Inwestycyjno-Remontowych dla przemysłu hutniczego, metalurgicznego, cementowego i maszynowego, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Dębska Wola (20 min od Kielc)

Zakres obowiązków:

·        Prowadzenie dokumentacji kadrowej (umowy, aneksy, dokumenty związane z zatrudnieniem),

·        Nadzór nad ewidencją czasu pracy, urlopów i zwolnień lekarskich,

·        Sporządzanie list płac oraz rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych,

·        Współpraca z ZUS, US, PFRON w zakresie rozliczeń i raportów,

·        Aktualizacja danych pracowników w systemach kadrowo-płacowych,

·        Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

To oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·        Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole i przyjaznym środowisku,

·        Wsparcie w postaci niezbędnych narzędzi do pracy,

·        Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój zawodowy w strukturach naszej firmy.

Aplikuj: https://promontin.elevato.net/pl/specjalista-ds-kadr-i-plac,j,1076

Wymagania

Wymagania

·        Doświadczenie na stanowisku – min. 1 rok,

·        Mile widziana znajomość programu kadrowego Comarch ERP Optima,

·        Zdolność do samodzielnej pracy oraz pracy w zespole,

·        Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem.

Kontakt z pracodawcą

504854540

Adres e-mail

dominika.kaczor@promontin.pl