projektpraca.eu

Specjalista ds. kadr i płac

Promontin
  • Dodano: 13 września 2024
  • Ważna do: 27 września 2024
219
2024-09-13 2024-09-27

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o. o. specjalizujące się w realizacji Projektów Inwestycyjno-Remontowych dla przemysłu hutniczego, metalurgicznego, cementowego i maszynowego, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Dębska Wola (20 min od Kielc)

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej (umowy, aneksy, dokumenty związane z zatrudnieniem),
  • Nadzór nad ewidencją czasu pracy, urlopów i zwolnień lekarskich,
  • Sporządzanie list płac oraz rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych,
  • Współpraca z ZUS, US, PFRON w zakresie rozliczeń i raportów,
  • Aktualizacja danych pracowników w systemach kadrowo-płacowych,
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole i przyjaznym środowisku,
  • Wsparcie w postaci niezbędnych narzędzi do pracy,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój zawodowy w strukturach naszej firmy.

Aplikuj: https://promontin.elevato.net/pl/specjalista-ds-kadr-i-plac,ja,1076

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku – min. 1 rok,
  • Mile widziana znajomość programu kadrowego Comarch ERP Optima,
  • Zdolność do samodzielnej pracy oraz pracy w zespole,
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem.

Kontakt z pracodawcą

504854540

Adres e-mail

dominika.kaczor@promontin.pl