projektpraca.eu

Specjalista ds. IT

Opticom.Solutions
  • Dodano: 21 sierpnia 2024
  • Ważna do: 30 września 2024
467
2024-08-21 2024-09-30

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków

-tworzenie infrastruktury komputerowej, instalowanie programów, przygotowanie komputerów dla pracowników klienta

-tworzenie i aktualizacja dokumentacji użytkowej związanej z bieżącym utrzymaniem i rozwojem dostarczanych usług, uzupełnianie bazy wiedzy

-przeglądy systemów komputerowych,

-aktualizacje oprogramowania,

- audyt informatyczny urządzeń u klienta,

-zdalne instalowanie i konfigurowanie oprogramowania i sprzętu teleinformatycznego,

-obsługa zgłoszeń usterek oprogramowania i sprzętu teleinformatycznego,

-zdalne rozwiązywanie problemów użytkowników oraz zapewnienie przywrócenia prawidłowego funkcjonowania dostarczanych usług,

- wdrożenie i administracja usług Microsoft 365.

-zarządzanie komputerami PC, notebookami i urządzeniami mobilnymi,

- doradztwo klientom w zakresie sprzętu IT,

-instalacja drukarek i innych urządzeń peryferyjnych,

-czynności związane z ochroną antywirusową,

-wsparcie użytkownika (helpdesk),

-wsparcie klienta w programach ERP –Comarch oraz Subiekt,

- instalacja VPN , pulpity zdalne,

- instalacja podpisów kwalifikowanych,

-obsługa zdarzeń związanych z gwarancyjną i pogwarancyjną naprawą urządzeń,

- obsługa programów pocztowych thunderbird, outlook

Wymagania

Znajomość systemów operacyjnych od strony użytkowej i konfiguracyjnej

Znajomość pakietów aplikacji biurowych od strony użytkowej i konfiguracyjnej MS Office

Samodzielność oraz dobra organizacja pracy

Znajomość sieci komputerowych

Podstawowa znajomość hostingów

Umiejętność pracy w zespole

Podstawowa znajomość środowisk m.in. Windows Server, Windows 10-11, Active Directory, DHCP, VPN, O365, FTP, GPO, RDP, LAN oraz WAN

Kontakt z pracodawcą

532505000

Adres e-mail

maciej@opticom.solutions