projektpraca.eu

Specjalista ds. e-commerce

PP-U KIEL-TECH SP. Z O.O
  • Dodano: 10 czerwca 2024
  • Ważna do: 31 lipca 2024

Opis stanowiska pracy

- Pomoc w budowie oraz prowadzenie sklepów internetowych (m in. zbudowanych na WooCommerce)

- Współtworzenie i koordynacja akcji marketingowych na platformie Allegro

- Zarządzanie platformą sprzedażową B2B

- Analiza konkurencji, rynku i dostawców, w celu tworzenia najlepszej oferty dla Klientów

- Analiza asortymentu pod kątem dostępności i atrakcyjności dla Klienta

- Obsługa procesu zamówień i reklamacji

- Współpraca z firmami zewnętrznymi z branży e-commerce

- Tworzenie prostych grafik w programach graficznych

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość zagadnień z branży e-commerce

- Bardzo dobra znajomość platformy Allegro oraz narzędzi udostępnianych przez platformę

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- Znajomość narzędzi analitycznych agregujących dane z Allegro

- Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy

- dodatkowym atutem będą umiejętności graficzne

- dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania Comarch ERP XL i ComarCH ERP Optima