projektpraca.eu

Specjalista d/s zakupów

SEVEN BORAMAX Aneta Brasińska
  • Dodano: 19 marca 2024
  • Ważna do: 02 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Firma SEVEN BORAMAX SP. Z O.O  mieszcząca się w Kielcach w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje: specjalisty ds. zakupów.

Zadania osoby na tym stanowisku to:

  • Odpowiedzialność za realizację procesu zakupów,
  • Monitorowanie terminowości dostaw,
  • Analiza i optymalizacja cen zakupu towarów i usług.
  • Negocjacje cenowe z dostawcami,
  • Nawiązywanie nowych kontaktów handlowych z dostawcami towarów ,
  • Działania na rynku wewnętrznym (krajowym) jak i zagranicznym,
  • Zawieranie umów długoterminowych i kontraktów,
  • Stała kontrola i analiza aktualnych stanów magazynowych, koordynacja całego procesu zakupowego, tj: negocjacja warunków współpracy, optymalizacja kosztów, opracowanie i składanie zamówień na zapotrzebowanie firmy, zarządzanie łańcuchem dostaw oraz monitorowanie ich terminowości.

Wymagania

DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKIU- warunek konieczny,

  • Zdolność analitycznego myślenia ,
  • Znajomość pakietu Office (Word, Excel),
  • Chęć samorozwoju, uczciwość, precyzja,
  • Mile widziane prawo jazdy kat B,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w młodym, pozytywnym zespole z krótkimi ścieżkami decyzyjności (brak korporacyjnego podejścia),
  • Telefon firmowy, karta mutisport.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Oferty prosimy składać na poniższy adres mailowy:

a.brasinska@seven7.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)".