Asystentka prezesa zarządu z biegłą znajomością j. angielskiego

SEVEN BORAMAX Aneta Brasińska
  • Dodano: 25 kwietnia 2024
  • Ważna do: 09 maja 2024
178
2024-04-25 2024-05-09

Opis stanowiska pracy

Firma Seven Boramax, dynamicznie rozwijająca się na rynku, poszukuje osoby na stanowisko :

ASYSTENTKI PREZESA ZARZĄDU Z BIEGŁĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO do Twoich obowiązków będzie należało:

    Wsparcie w codziennych obowiązkach i zarządzanie harmonogramem

  • Przygotowywanie różnorodnych dokumentów, takich jak raporty, zestawienia,
  • prezentacje, oficjalne pisma zarówno w języku polskim, jak i angielskim,
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów papierowych i elektronicznych ,
  • Przygotowanie, weryfikacja i kompletowanie dokumentacji,
  • Organizacja krajowych i zagranicznych podróży,
  • Organizacja spotkań biznesowych, podróży służbowych, konferencji, w tym zapewnienie niezbędnych zasobów i materiałów na spotkania,
  • Przygotowanie oraz organizacja spotkań, konferencji, wydarzeń branżowych, podróży służbowych;
  • Wykonywanie bieżących czynności administracyjno-biurowych, takich jak przyjmowanie korespondencji i rozsyłanie jej do odpowiednich osób, przyjmowanie i przekazywanie telefonów,
  • Organizowanie i przygotowywanie przestrzeni biurowej, w tym zarządzanie zapasami biurowymi,
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami, kontrahentami i partnerami biznesowymi zagranicznymi, odpowiadanie na zapytania telefoniczne i mailowe,
  • Współpraca z działem marketingowym,
  • Budowanie dobrych relacji z ludźmi,
  • Sprawy podatkowe, urzędowe oraz bankowe,
  • Wykonywanie innych powierzonych zadań, w miarę potrzeby, w celu wspomagania efektywnego funkcjonowania biura,
  • Zachowanie poufności i dyskrecji wobec poufnych informacji i dokumentów.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (WARUNEK KONIECZNY) prosimy o nieprzesyłanie ofert osób, które nie spełniają tego warunku,
  • Wykształcenie minimum średnie,

        Wysoka kultura osobista oraz elokwencja,

  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, w tym umiejętności obsługi telefonicznej  i załatwiania spraw na różnych płaszczyznach, Zdolność do pracy pod presją i zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie.
  • Dokładności i skrupulatności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i dostosowania się do nowych sytuacji i zmieniających się wymagań,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu i zachowanie wysokiego poziomu jakości wykonywanych zadań,
  • Umiejętności rozwiązywania problemów, zarządzania stresem, podejmowania szybkich decyzji oraz ustalania priorytetów,
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność w realizacji zadań,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • Duża dyspozycyjność,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

      Wyjątkowa kreatywność i inicjatywa w działaniu.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznej rozwijającej się firmie,
  • Ciekawą pracę, pełną wyzwań,
  • Pakiet benefitów (karta sportowa, ubezpieczenie zdrowotne, itp.).
  • Niezbędne narzędzie do wykonywania obowiązków (telefon, laptop, samochód służbowy)

 Osoby nie znające  biegle języka angielskiego proszone są o nie aplikowanie!

Jeśli czujesz, że to ogłoszenie jest skierowane właśnie do Ciebie, nie zwlekaj! Wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres: a.brasinska@seven7.pl

Czekamy na Twoją aplikację!

Kontakt z pracodawcą

694476908

Adres e-mail

a.brasinska@seven7.pl