projektpraca.eu

REKRUTER - Umowa o pracę - Praca od zaraz

Pracodawca
  • Dodano: 21 sierpnia 2017
  • Ważna do: 07 września 2017

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy nowoczesną firmą z branży Telekomunikacji i Call Center która obecnie poszukuje osoby do obsługi biura na stanowisko "REKRUTERA" Zakres obowiązków: ? Realizacja procesów rekrutacyjnych ? Aktywne pozyskiwanie Kandydatów ? Prowadzenie dokumentacji ? Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami oraz Pracownikami ? Publikacja ogłoszeń, budowanie bazy CV oraz obieg dokumentów. ? Inne prace zlecone

Wymagania

Oferujemy: ? Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ( pełny bądź niepełny wymiar pracy) ? Pracę na samodzielnym stanowisku ? Możliwości rozwoju ? Niezbędne narzędzia do pracy ( komputer , telefon) Oczekujemy: ? Orzeczenie o niepełnosprawności ? Umiejętności pracy w zespole ? Dobrej organizacji pracy Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku. Na spotkanie prosimy o przygotowanie dokumentu dotyczącego orzeczenia o niepełnosprawności.