projektpraca.eu

Pracownik biurowy – pracownik recepcji

Prohaccp Sp. z o.o.
  • Dodano: 29 kwietnia 2024
  • Ważna do: 13 maja 2024

Opis stanowiska pracy

O nas

Firma PROHACCP Sp. z o.o. zajmuje się zaopatrzeniem przemysłu w akcesoria zwiększające bezpieczeństwo żywności i wspomagające optymalizację produkcji. PROHACCP dostarcza swoje produkty do klientów w ponad 50 krajach i jest wielokrotnym laureatem nagród takich jak Gazele Biznesu czy Diamenty Forbes’a. Firma jest zlokalizowana na terenie Kieleckiego Parku Technologicznego

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i zapewnienie prawidłowej pracy Recepcji
  • Obsługa gości firmowych, organizacja spotkań
  • Koordynowanie obiegu korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Porządkowanie i archiwizacja dokumentów
  • Współpraca z kurierami i firmami transportowymi
  • Utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu dokumentów
  • Wsparcie pracowników, wykonywanie zleconych przez przełożonego zadań administracyjnych
  • Obsługa centrali telefonicznej, przekierowywanie połączeń
  • Kontrola stanów minimalnych oraz zakup artykułów biurowych, spożywczych i środków czystości do firmy
  • Wykonywanie raportów i analiz dla firmy, zleconych przez przełożonych
  • Wspieranie bieżącej pracy biura
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy (m. in. estetykę stanowiska recepcji, sal konferencyjnych)

Wymagania

  • Wykształcenie min. Średnie
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B1/B2; (komunikatywny)
  • Zdolności analityczne , znajomość Excela
  • Dobra znajomość programów MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Samodzielność w działaniu, dokładność, elastyczność
  • Komunikatywność
  • Profesjonalizm, wysoki poziom kultury osobistej
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole oraz nastawienie na współpracę
  • Prawo jazdy kat. B - Mile widziane

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin – 1 zmiana, od poniedziałku do piątku
  • Dopłata do karty sportowej – Multisport
  • Dopłata za dojazd rowerem do pracy Praca w nowym budynku na terenie Kieleckiego Parku Technologicznego
  • Pracę w profesjonalnym i zgranym zespole, w sympatycznej atmosferze
  • Możliwość podnoszenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji

CV prosimy wysyłać na adres e-mail: praca@prohaccp.pl  CV należy składać do 17.05.2024r. Firma będzie się kontaktować w sprawie rozmów o pracę z wybranymi przez siebie kandydatami.