projektpraca.eu

Project Manager (z orzeczeniem)

Agencja Interaktywna WEBTEC
  • Dodano: 30 stycznia 2017
  • Ważna do: 16 lutego 2017

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie prowadzonymi projektami oraz nadzór nad płynną wymianą informacji pomiędzy klientami a zespołem.

Wymagania

- Min. podstawowa znajomość technologii/programów HTML, CSS, Photoshop; - Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku; - Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności; - Zmysł estetyczny i duża dokładność; - Dbałość o szczegóły, stawianie na jakość tworzonych realizacji; - Bardzo dobra organizacja czasu pracy; - Komunikatywność; - Predyspozycje do zarządzania zespołem; - Mile widziane doświadczenie w branży IT / wykształcenie informatyczne. Oferta: - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, ew. umowę zlecenie/o dzieło; - Wynagrodzenie adekwatne do dotychczasowego doświadczenia / umiejętności; - Pracę w miłej atmosferze w profesjonalnym zespole; - Nowe wyzwania projektowe; - Pracę dla ciekawych klientów i znanych na polskim rynku marek; - Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.